MOTO 2T Offroad Race Synth mootoriõli (BETA OE) 4L

87.0 

Täissünteetiline kõrgjõudlusega mootoriõli, mis on sobilik ka võistlusmasinatele. Selle õliga on tagatud optimaalne määrimine, mootori eeskujulik puhtus, laitmatu hõõrdumine ja minimaalne kulumine, samuti suitsususe vähesus. Töötatud spetsiaalselt välja õhk- ja vesijahutusega 2-taktiliste mootorite jaoks, millel tuleb taluda ekstreemseid off-road koormusi.  Sobib kasutamiseks nii eraldi määrimisega kui ka kütusesegul töötavatel Enduro ja motokrossi mootorratastel, ATV-del, quadidel, motokrossi külgkorvidel ja mootorsaanidel. Isesegunev.

Tootekood: LI3064 Kategooriad: , Sildid: , , , , , ,

Kirjeldus

Täissünteetiline kõrgjõudlusega mootoriõli. Tagab mootori maksimaalse jõudluse ja kaitse kõikides käitustingimustes. Selle õliga on tagatud optimaalne määrimine, mootori eeskujulik puhtus, laitmatu hõõrdumine ja minimaalne kulumine, samuti suitsususe vähesus. Sõidunauding omandab seeläbi hoopis uued mõõtmed! Katalüsaatortestitud. Katsetatud ka võistlusmasinatel.

Töötatud spetsiaalselt välja õhk- ja vesijahutusega 2-taktiliste mootorite jaoks, millel tuleb taluda ekstreemseid off-road koormusi. Sportlikeks rakendusteks. Sobib kasutamiseks nii eraldi määrimisega kui ka kütusesegul töötavatel Enduro ja motokrossi mootorratastel, ATV-del, quadidel, motokrossi külgkorvidel ja mootorsaanidel. Isesegunev. Segusuhe kuni 1:100 vastavalt kasutusjuhistele.

API TC | Husqvarna | ISO L-EGD | JASO FD