MOTO 2T Street poolsünteetiline rolleri õli 1L

13.0 

Osaliselt sünteetiline suure jõudlusega mootoriõli. Tagab mootori parima võimaliku jõudluse ja kaitse kõikides käitustingimustes. Töötatud välja õhk- ja vesijahutusega 2-taktiliste mootorite jaoks, mida käitatakse tavapärastel ja tavapärasest raskemates käitusoludes. Sportlikuks kasutamiseks. Sobib kasutamiseks nii eraldi määrimisega kui bensiinisegul põhineva määrimisega mootorites. Isesegunev.

Tootekood: LI1621 Kategooriad: , Sildid: , , , ,

Kirjeldus

Osaliselt sünteetiline suure jõudlusega mootoriõli. Tagab mootori parima võimaliku jõudluse ja kaitse kõikides käitustingimustes. Selle õliga on tagatud nii optimaalne määrimine, mootori laitmatu puhtus, suurepärane kaitse hõõrdumise vastu ja minimaalne kulumine, samuti heitmekogused vähimal võimalikul mahul. Katalüsaatortestitud.

Töötatud välja õhk- ja vesijahutusega 2-taktiliste mootorite jaoks, mida käitatakse tavapärastel ja tavapärasest raskemates käitusoludes. Sportlikuks kasutamiseks. Sobib kasutamiseks nii eraldi määrimisega kui bensiinisegul põhineva määrimisega mootorites. Isesegunev. Segusuhe kuni 1:50 vastavalt kasutusjuhistele.

API TC | ISO L-EGC | JASO FC | TISI (Thailand International Standards Institute)