MOTO Basic Offroad 4T 10W-40 mootoriõli 4L

57.0 

Heavy-duty mootoriõli tagab mootori optimaalse jõudluse ja kaitse kõikides käitustingimustes. Selle õli kasutamisel on tagatud ühtviisi nii tõhus määrimine, optimaalne mürasummutus ja aeglasem kulumine kui ka siduri toime sujuvus. Töötatud spetsiaalselt välja õhk- ja vesijahutusega 4-taktiliste mootorite jaoks, mida allutatakse suurematele, off-road koormustele. Sobib kasutamiseks Enduro ja motokrossi mootorratastel, ATV-del, quadidel, külgkorvidel ja mootorsaanidel ükskõik kas märgsiduriga või ilma.

Tootekood: LI3062 Kategooriad: , , Sildid: , ,

Kirjeldus

Valitud mineraalõlidel põhinev Heavy-duty mootoriõli. Tagab mootori optimaalse jõudluse ja kaitse kõikides käitustingimustes. Selle õli kasutamisel on tagatud ühtviisi nii tõhus määrimine, optimaalne mürasummutus ja aeglasem kulumine kui ka siduri toime sujuvus. Katalüsaatortestitud.

Töötatud spetsiaalselt välja õhk- ja vesijahutusega 4-taktiliste mootorite jaoks, mida allutatakse suurematele, off-road koormustele. Sobib kasutamiseks Enduro ja motokrossi mootorratastel, ATV-del, quadidel, külgkorvidel ja mootorsaanidel ükskõik kas märgsiduriga või ilma.

API SL | JASO MA2