MOTO sõiduki kiirvaha 400ml

21.0 

Tõhusalt puhastava toimega ja kauni läikega vaha. Eemaldab ühtviisi vaevatult ja kiirelt ning ilma kriimustusi põhjustamata nii pinnapealse teemustuse kui ka õlised plekid. Värvkatte hooldamiseks igapäevasel kasutamisel. Värvkatet optimaalselt tihendavad omadused värvkatte kaitsemiseks ilmastiku mõjude eest. Toode moodustab kaitsekihi, mis tasandab väiksemad kriimustused ja kaitseb värvkatet ilmastikumõjude eest.

Tootekood: LI3039 Kategooria: Sildid: , , ,

Kirjeldus

Tõhusalt puhastava toimega ja kauni läikega vaha. Eemaldab ühtviisi vaevatult ja kiirelt ning ilma kriimustusi põhjustamata nii pinnapealse teemustuse kui ka õlised plekid. Poleerimine on ülilihtne (tolmu pühkimise eeskujul) ning sellega saavutatakse ühtlane viimistlus koos kõrgläikega, samuti väga hea värvisügavus kõikidel värvitüüpidel. Toode moodustab kaitsekihi, mis tasandab väiksemad kriimustused ja kaitseb värvkatet ilmastikumõjude eest.

Värvkatte hooldamiseks igapäevasel kasutamisel. Värvkatet optimaalselt tihendavad omadused värvkatte kaitsemiseks ilmastiku mõjude eest. Värvilistele ja metallikvärvidele, uutele ja uuendatud värvkatetele, samuti uute ja kasutatud sõidukite kiireks ettevalmistamiseks väljapanekuteks näitusele.