Pro-Line JetClean diiselsüsteemide puhastusaine 500ml

14.7 

Kõrge kontsentratsiooniga, kasutusvalmis puhastusaine koheseks kasutamiseks JetClean mooduliga. Eemaldab sissepritsepumbast, pihustitest ja põlemiskambrist sinna ladestunud jäägid ja hoiab ära nende taas tekke. Hoiab ära pihustinõelade kinnikiilumise ja kleepumise. Muudab mootori töö paremaks ja heitgaasid vähem saastavaks. Hõlbustab käivitamist, muudab mootori töö ühtlasemaks, lisab erksust ja hoiab ära võimsuse kao. Hooldab ja kaitseb toitesüsteemi tervikuna kulumise ja korrosiooni eest. Puhtad mootorid kulutavad vähem kütust ja on vähem saastavad.

Kõikidele diiselmootoritele olenemata kübemefiltri (DPF) olemasolust. LIQUI MOLY kasutussoovitus: Profülaktiline meede igaks ülevaatuseks, pärast remonttöid toitesüsteemi juures või tõrgete kõrvaldamiseks. Katsetatud positiivsete tulemustega ka turbolaaduritel.

Tootekood: LI5154 Kategooria: Sildid: ,

Kirjeldus

Kõrge kontsentratsiooniga, kasutusvalmis puhastusaine. Eemaldab sissepritsepumbast, pihustitest ja põlemiskambrist sinna ladestunud jäägid ja hoiab ära nende taas tekke. Hoiab ära pihustinõelade kinnikiilumise ja kleepumise. Muudab mootori töö paremaks ja heitgaasid vähem saastavaks. Hõlbustab käivitamist, muudab mootori töö ühtlasemaks, lisab erksust ja hoiab ära võimsuse kao. Hooldab ja kaitseb toitesüsteemi tervikuna kulumise ja korrosiooni eest. Puhtad mootorid kulutavad vähem kütust ja on vähem saastavad.