ATV 4T 10W-40 mootoriõli 4L

66.0 

Sünteetilisel tehnoloogial põhinev, suure jõudlusega mootoriõli sportlikuks kasutamiseks. Tagab mootori parima võimaliku jõudluse ja kaitse kõikides käitustingimustes. Tagatud on nii mootori optimaalne määrimine, mootori laitmatu puhtus, suurepärane kaitse hõõrdumise vastu kui ka minimaalne kulumine, samuti siduri sujuv rakendumine ning käiguvahetus. Katalüsaatortestitud.

Tootekood: LI3014 Kategooriad: , Sildid: ,

Kirjeldus

Sünteetilisel tehnoloogial põhinev, suure jõudlusega mootoriõli. Tagab mootori parima võimaliku jõudluse ja kaitse kõikides käitustingimustes. Tagatud on nii mootori optimaalne määrimine, mootori laitmatu puhtus, suurepärane kaitse hõõrdumise vastu kui ka minimaalne kulumine, samuti siduri sujuv rakendumine ning käiguvahetus. Katalüsaatortestitud.

Töötatud spetsiaalselt välja õhk- ja vesijahutusega 4-taktiliste mootorite jaoks, mida käitatakse ülisuurtel koormustel maastikul. Sportlikuks kasutamiseks. Töötatud spetsiaalselt välja ATV-de (All Terrain Vehicles), quadide ja SxS-de (Side by Side) jaoks, ükskõik kas märgsiduriga või ilma.

API SL | JASO MA2