MOTO 2T Synth Street Race mootoriõli 1L

16.9 

Täissünteetiline suure jõudlusega mootoriõli, mis on sobilik ka võistlustingimustesse. Selle õliga on tagatud nii optimaalne määrimine, mootori laitmatu puhtus, suurepärane kaitse hõõrdumise vastu ja minimaalne kulumine, samuti heitmekogused vähimal võimalikul mahul. Testitud võistlusmasinatel. Töötatud välja õhk- ja vesijahutusega 2-taktiliste mootorite jaoks, mida käitatakse nii tavapärastes tingimustes kui ka kõige ekstreemsemates oludes.

 

Tootekood: LI1505 Kategooriad: , Sildid: , , , , , , ,

Kirjeldus

Täissünteetiline suure jõudlusega mootoriõli. Tagab mootori parima võimaliku jõudluse ja kaitse kõikides käitustingimustes. Selle õliga on tagatud nii optimaalne määrimine, mootori laitmatu puhtus, suurepärane kaitse hõõrdumise vastu ja minimaalne kulumine, samuti heitmekogused vähimal võimalikul mahul. Sõidurõõm omandab seeläbi täiesti uued mõõtmed! Katalüsaatortestitud. Testitud võistlusmasinatel.

Töötatud välja õhk- ja vesijahutusega 2-taktiliste mootorite jaoks, mida käitatakse nii tavapärastes tingimustes kui ka kõige ekstreemsemates oludes. Sportlikuks kasutamiseks. Sobib kasutamiseks nii eraldi määrimisega kui bensiinisegul põhineva määrimisega mootorites. Isesegunev. Segusuhe kuni 1:100 vastavalt kasutusjuhistele.

API TC | Husqvarna | ISO L-EGD | JASO FD