MOTO ketimääre 250ml

13.0 

Täissünteetiline ketimääre. Ülimalt hea nakkuvusega ja veekindel. Suurepärase vahetungivusega ja määrivusega. Eeskätt sobiv suurel kiirusel käivatele kettidele. Hoiab ketti väljavenimise eest ja tagab keti pika käitusressursi.  Eeskätt sobiv kasutamiseks tolmustes, poristes ja korrodeerivates keskkondades. Kõrgeid koormusi ja kiiruseid taluvatele jooksudele nii O-rõngastega kui ilma.

Tootekood: LI1508 Kategooria: Sildid: , ,

Kirjeldus

Täissünteetiline ketimääre. Ülimalt hea nakkuvusega ja veekindel. Suurepärase vahetungivusega ja määrivusega. Eeskätt sobiv suurel kiirusel käivatele kettidele. Hoiab ketti väljavenimise eest ja tagab keti pika käitusressursi. Biolagunevus (Test CEC L-33T-82 21 päevaga > 80%). Optimaalne tõhusus üksnes kokkusegamata kasutamise korral. Enne kasutamist on soovituslik keti puhastamine mootorratta keti puhastamise tootega Motorbike Chain Cleaner (tootekood LI1602).

Jõuülekande kettide esmane ja jooksev määrimine. Eeskätt sobiv kasutamiseks tolmustes, poristes ja korrodeerivates keskkondades. Kõrgeid koormusi ja kiiruseid taluvatele jooksudele nii O-rõngastega kui ilma.