MOTO Offroad 4T 10W-40 mootoriõli 1L

17.5 

Sünteetilisel tehnoloogial põhinev, kõrgjõudlusega mootoriõli, mis on spetsiaalselt välja töötatud õhk- ja vesijahutusega 4-taktiliste mootorite jaoks, millel tuleb taluda ekstreemseid off-road koormusi. Selle õliga on tagatud optimaalne määrimine, mootori eeskujulik puhtus, laitmatu hõõrdumine ja minimaalne kulumine, samuti siduri sujuv rakendumine ja käiguvahetus. Sobib sportlikeks rakendusteks,  kasutamiseks Enduro ja motokrossi mootorratastel, ATV-del, quadidel, külgkorvidel, SxS ja mootorsaanidel ükskõik kas märgsiduriga või ilma.

 

Tootekood: LI3055 Kategooriad: , , Sildid: , , ,

Kirjeldus

Sünteetilisel tehnoloogial põhinev, kõrgjõudlusega mootoriõli. Tagab mootori maksimaalse jõudluse ja kaitse kõikides käitustingimustes. Selle õliga on tagatud optimaalne määrimine, mootori eeskujulik puhtus, laitmatu hõõrdumine ja minimaalne kulumine, samuti siduri sujuv rakendumine ja käiguvahetus. Katalüsaatortestitud.

Töötatud spetsiaalselt välja õhk- ja vesijahutusega 4-taktiliste mootorite jaoks, millel tuleb taluda ekstreemseid off-road koormusi. Sportlikeks rakendusteks. Sobib kasutamiseks Enduro ja motokrossi mootorratastel, ATV-del, quadidel, külgkorvidel, SxS ja mootorsaanidel ükskõik kas märgsiduriga või ilma.

API SL | JASO MA2