MOTO Offroad 4T 15W-50 mootoriõli 1L

18.0 

Sünteetilisel tehnoloogial põhinev kõrgjõudlusega mootoriõli sportlikuks kasutamiseks. Tagab mootori maksimaalse jõudluse ja kaitse kõikides käitustingimustes. Selle õliga on tagatud optimaalne määrimine, mootori eeskujulik puhtus, laitmatu hõõrdumine ja minimaalne kulumine, samuti siduri sujuv rakendumine ja käiguvahetus. Töötatud spetsiaalselt välja õhk- ja vesijahutusega 4-taktiliste mootorite jaoks, millel tuleb taluda ekstreemseid off-road koormusi. Sobib kasutamiseks Enduro ja motokrossi mootorratastel, ATV-del, quadidel, külgvankritel SxS ja mootorsaanidel ükskõik kas märgsiduriga või ilma.

 

Tootekood: LI3057 Kategooriad: , , Sildid: , , ,

Kirjeldus

Sünteetilisel tehnoloogial põhinev, kõrgjõudlusega mootoriõli. Tagab mootori maksimaalse jõudluse ja kaitse kõikides käitustingimustes. Selle õliga on tagatud optimaalne määrimine, mootori eeskujulik puhtus, laitmatu hõõrdumine ja minimaalne kulumine, samuti siduri sujuv rakendumine ja käiguvahetus. Katalüsaatortestitud.

Töötatud spetsiaalselt välja õhk- ja vesijahutusega 4-taktiliste mootorite jaoks, millel tuleb taluda ekstreemseid off-road koormusi. Sportlikeks rakendusteks. Sobib kasutamiseks Enduro ja motokrossi mootorratastel, ATV-del, quadidel, külgvankritel SxS ja mootorsaanidel ükskõik kas märgsiduriga või ilma.

API SL | JASO MA2