MOTO Street 4T 15W-50 mootoriõli 1L

16.0 

Sünteetilisel tehnoloogial põhinev, kõrgjõudlusega mootoriõli, mis sobib ka sportlikuks rakendamiseks. Tagab mootori maksimaalse jõudluse ja kaitse kõikides käitustingimustes. Selle õliga on tagatud optimaalne määrimine, mootori eeskujulik puhtus, laitmatu hõõrdumine ja minimaalne kulumine, samuti siduri sujuv rakendumine ja käiguvahetus. Töötatud välja õhk- ja vesijahutusega 4-taktiliste mootorite jaoks, mida käitatakse käitustingimustes tavapärastest kuni ekstreemseteni.

 

Kirjeldus

Sünteetilisel tehnoloogial põhinev, kõrgjõudlusega mootoriõli. Tagab mootori maksimaalse jõudluse ja kaitse kõikides käitustingimustes. Selle õliga on tagatud optimaalne määrimine, mootori eeskujulik puhtus, laitmatu hõõrdumine ja minimaalne kulumine, samuti siduri sujuv rakendumine ja käiguvahetus. Katalüsaatortestitud.

Töötatud välja õhk- ja vesijahutusega 4-taktiliste mootorite jaoks, mida käitatakse käitustingimustes tavapärastest kuni ekstreemseteni. Sportlikeks rakendusteks. Sobib mootoritele nii märgsiduriga kui ka ilma.

API SL | JASO MA2